Nietypowe zlecenie?

Dla nas to nie problem

Nasze usługi

ARTO Logistics dedykuje swoją ofertę zarówno Klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Jesteśmy firmą specjalizującą się w lokalnych i międzynarodowych przesyłkach drobnicowych w systemie "Door-To-Door" ("od drzwi do drzwi"). Oznacza to, że paczkę odbieramy bezpośrednio od Klienta i możliwie jak najszybciej dostarczamy pod wskazany przez niego adres. Wystarczy więc, że telefonicznie lub przez formularz kontaktowy zamówicie jedną z naszych usług kurierskich i przygotujecie paczkę do transportu, a my zajmiemy się za Was całą resztą.

Naszych Klientów informujemy ponadto o przewidywanym terminie dostarczenia przesyłki, a także umożliwiamy im zarówno jej nadanie, jak i odbiór w jednym z naszych Lokalnych Punktów Paczkowych. Decydując się na naszą firmę możecie zapomnieć o gorączkowym, niekiedy całodniowym oczekiwaniu na kuriera.

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu naszych Klientów na transport i usługi kurierskie, rozszerzamy swoja działalność - wprowadzamy nowe usługi krajowe oraz międzynarodowe.

Zlecić możecie nam przesyłki pomiędzy następującymi krajami:

• Polska,
• Irlandia,


W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących terminów oraz cen naszych usług prosimy o kontakt.

Jeżeli potrzebujecie usługi, której nie ma na powyższej liście skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko by specjalnie dla Ciebie ją stworzyć! Żadne zlecenie nie jest zbyt małe ani zbyt duże, a poziom jakości i Waszego zadowolenia pozostaje niezmiennie bardzo wysoki.

Jesteśmy Firmą, która zna wartość stałego Klienta, dlatego przy stałej współpracy realizujemy program atrakcyjnych rabatów. Więcej informacji o aktualnych promocjach oraz rabatach dla Klientów firmy ARTO Logistics znajdziecie w zakładce "Aktualności".